"Столичний орк коштує вище": Росіяни вже скуповують останнє, найдорожче "гарматне м’ясо" - у Москві, Петербурзі та Єкатеринбурзі, - Дикий

Ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону Айдар Євген Дикий розповів, що Росія вже скуповує найдорожчий резерв «гарматного м’яса» у Москві, Петербурзі та Єкатеринбурзі, передають Патріоти України.

«Те, що ми зараз спостерігаємо, що в них відбувається із виплатами, що в них відбувається з соцдопомогою так званим учасникам „СВО“, дуже чітко показало, що „гарматне м’ясо“, яке готове йти сюди за гроші, практично вже закінчилося. Уже повністю вичерпане те, що було резервом на початку „СВО“, це всякі буряти, чуваши — глухі етнічні околиці. Там набір вже практично зупинений, бо вигребли всіх. Закінчується „нечорнозем'я“, тобто вже етнічно російські, але економічно депресивні регіони. І тільки зараз пішов набір москвичів, пітерців, єкатеринбуржців», — заявив Дикий.

Він пояснив, що Москву, Петербург та Єкатеринбург «не чіпали», бо загибель окупантів із цих міст викликає більший резонанс, а також «з міркувань економічних». «Виявилося, що життя орків коштує не однаково. Московський орк своє життя цінує значно дорожче, ніж який-небудь зауральський. І зараз вони вже скуповують оце, вже найдорожче „гарматне м’ясо“», — уточнив український ветеран.

За словами Дикого, зараз вже фактично зрозуміло, що до Нового року «останній резерв» тих, хто готовий піти в російську армію за гроші, вичерпається, і після цього постане питання, скільки російський диктатор Володимир Путін буде тягнути з примусовою мобілізацією.

«Динаміка наступного року значно мірою визначатиметься тим, як довго Кремль намагатиметься уникнути нової хвилі масової мобілізації. Хоча рано чи пізно він на цю хвилю піде. Інакше їм просто доведеться змиритися, що їхня армія більше не боєздатна і вони війну програють. Ось така перспектива перед ним вже замаячила на 2025 рік», — підсумував український ветеран.

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

СОУ ліквідували весь паливний ланцюг через Керченську протоку: Після масованої атаки БПЛА крім портів Керчі та "Кавказ" палають і російські транспортні пороми

неділя, 21 червень 2026, 18:30

Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...

"Суть війни": "Флеш" розповів про нову тактику РФ із захисту трас

неділя, 21 червень 2026, 15:48

Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...