
У Києві призупинив свою роботу ресторан скандального нардепа Миколи Тищенка "Велюр". У ньому вже неможливо зробити замовлення і зовсім не видно відвідувачів – ні на відкритій літній терасі, ні всередині закладу, зазначають Патріоти України.
У мережі повідомляється, що ресторан відкритий та працює у повноцінному режимі. При цьому саму вивіску "Велюр" закрили чорним поліетиленом і назву закладу побачити неможливо, окрім як на огорожі.
Також у ресторані вже неможливо замовити столик – контактний номер телефону недійсний, а на сайті просто не відповідають. Як відомо, у квітні 2020 року довкола "Велюра" виник скандал. Причина – заклад працював під час локдауну, коли всі подібні заклади в країні були закриті.
Тоді журналісти назвали цілу низку депутатів та бізнесменів, які відвідували ресторан. Сам Тищенко заявляв, що ресторан не працює, і казав, що там лише відбуваються "особисті зустрічі". Ще він намагався виправдатися тим, що у ресторані розташований його "штаб".
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...