Ізраїль досі може мати страх перед Росією, адже сприймає її як СРСР. Саме в цьому причина такого поблажливого ставлення ізраїльських політиків до РФ. Таку думку висловив політтехнолог Михайло Шейтельман в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.
За його словами, обережне ставлення Ізраїлю до Росії зумовлене не бажанням отримати щось від країни-агресорки. Це, найімовірніше, страх, який існує тут ще з часів СРСР. "Цей страх наповнювався десятиліттями. До Росії ставляться як до наступниці СРСР. Союз грав важливу роль на Близькому Сході. І ледь не знищив Ізраїль. Шестиденна війна, Війна Судного дня – все це війни, які вів СРСР руками арабських армій. Постачав зброю, навчав та ставив ціль знищити Ізраїль", – вважає Шейтельман.
Водночас загалом фокус уваги ізраїльтян ніколи не був зосереджений на Росію. Сполучені Штати були й залишаються там основним союзником та моделлю для наслідування, каже політтехнолог.
Шейтельман припустив, що близько 70% мешканців Ізраїлю колись приїжджали до США. Водночас до Росії їздить, можливо, лише четверть від тих, хто може розмовляти там російською. А це – меншість. Однак страх перед РФ досі існує.
"Щоб це змінилося, мені здається, має змінитися покоління політичних керівників. Не перший – другий – третій, а ціле покоління. Як у нас змінилося. І тепер в Україні немає СРСР. Ті, хто зараз при владі, не факт, що школу навіть закінчили при СРСР. В Ізраїлі станеться те саме, коли зміниться ціле покоління. Тоді вони свіжим поглядом подивляться на Росію", – переконаний Шейтельман.
Еволюція великих хижаків залишила безліч питань, одне з яких — чому на планеті з'явилися масивні кішки, такі як леви й тигри, але серед псових не виникли настільки ж великі представники? Розібравшись у біологічних, екологічних та еволюційних факторах, ...
Російські боти кинулися захищати диктатора Володимира Путіна, який не поїхав на переговори з Україною у Стамбул, за допомогою фейкових статей. Кампанію з «підтримки» Путіна запустила російська ботмережа Матрьошка. Про це у четвер, 15 травня, повідомляє...