
Місцеві викликали "поліцію", але та впоратися з загарбниками не змогла.
В окупованому Мелітополі п'яні загарбники влаштували перестрілку зі співробітниками ФСБ й комендатури, пише видання "РІА-Мелітополь".
За свідченням очевидців, росіяни заселились в одну з квартир дев'ятиповерхівок поблизу окупаційної "комендатури" і вже з 22:00 почали "гуляти". Спершу співали пісні, а згодом почали стріляти.
Місцеві викликали "поліцію", але та впоратися з загарбниками не змогла. На підмогу прибули "військова поліція", ФСБ та співробітники інших російських силових відомств.
У відповідь п'яні окупанти кричали їм про "тилових щурів" у стилі "ми ж воювали", після чого почалась стрілянина. Врешті "визволителів" спіймали - у квартирі вибили двері, усіх окупантів побили і відвезли у невідомому напрямку.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...