Український актор Дмитро Ступка, який під час повномасштабної війни живе у США, свого часу знімався у російському фільмі "Ми з майбутнього 2", в якому суперечливо трактується роль УПА в історії. Пропагандистський проект, що вийшов у 2010 році, був заборонений до показу в Україні. 37-річний артист пояснив, чому погодився на роль у картині, в якій, до речі, також грав його батько Остап Ступка, передають Патріоти України.
За словами Дмитра, на той час він був студентом і мріяв про велике кіно. "Там історія дуже заплутана вийшла. На проби мене запросив естонський режисер Андрес Пуустусмаа, який бачив мене у постановці "Чайка" в Театрі Франка. Однак потім його змінили на Олега Погодіна, у якого мій дідусь пізніше знімався у фільмі "Дім". До речі, він мене попереджав, що краще не приймати пропозиції, бо герой непростий. Але мій Сірий – не лиходій, просто слабохарактерний хлопець. Зрештою, актори часто грають поганців, але ж це не означає, що вони у звичайному житті поділяють погляди своїх кіногероїв. Окрім того, я був дуже молодим, студентом. Коли дізнався, що мене беруть на роль у кіно, стрибав від щастя до стелі", - сказав Ступка.
Дмитро запевнив, що під час зйомок фільм не мав вигляд російської пропаганди. А також заявив, що Олегу Погодину не дозволили монтувати картину, "бо хотіли все по-своєму". Тоді режисер взяв псевдонім Борис Ростов.
"І недарма, бо те, що було прописане у сценарії і що з’явилося на екрані, – різні речі. Виявилося, що цей фільм фінансувала якась російська партія. Я думаю, що вони зробили його таким спеціально – для розпалювання ворожнечі. Але зрозумів це вже постфактум, коли картину змонтували та випустили", - стверджує актор.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...