
Створення "Укроборонпрому" - це була операція Росії зі знищення українського військово - промислового комплексу, а спроби його реанімувати-злочин проти держави. Таку думку висловив політолог Віталій Кулик в ефірі проекту "Тема з Мосейчук", передають Патріоти України.
"Створювався він ("Укроборонпром") при Лебедєві (Павло Лебедєв, міністр оборони України в 2012-2014 рр. - прим.), який російський агент. Він створювався дійсно для виконання завдання російської розвідки зі знищення українського військово-промислового комплексу. Це була диверсія, спрямована проти українського ВПК", - сказав він.
Кулик обурився через те, що цей "монстр" досі існує. "Його намагаються якось реанімувати тим чи іншим способом... Я вважаю, що це злочин перед державою. Через це ми опинилися без належного забезпечення перед війною", - вважає аналітик.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...