
"Здравый смысл в лице Нацбанка (или просто людей из НБУ, сейчас это важно) просит не заставлять его включать печатный станок, потому что это уничтожит экономику", - пише фінансист Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Но множество голосов, шепчущих в нужное ухо, уже повторили, что МВФ враг и много хочет, что надо просто напечатать гривну и влить в экономику, и будет нам счастье. Предлагая делать все, как делают США и ЕС, хотя на самом деле это будет повторение того, что уже сделала Венесуэла.
И судя по последним шагам, мы решили испытать счастье и повторить венесуэльское экономическое чудо. А что будет потом? А шептунам не важно. Они покупают время. И за это время заработают достаточно долларов, чтобы не переживать по поводу "потом".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...