Супер-дослідження: Фахівці знайшли ще одну приховану користь кави

Фахівці провели за останні роки не одне дослідження про вплив кави на організм людини. І більшість з них підтверджують, що цей напій несе в собі користі набагато більше, ніж шкоди.

Наукові працівники з Катанійского університету в Італії розвінчали черговий міф про каву. Вони провели метааналіз 127 досліджень з різних країн світу і використовували метод вибірки – звели всі отримані дані раніше, щоб зробити супердослідження, передають Патріоти України з посиланням на Bigmir.

Що вдалося з'ясувати дослідникам:

  • Кава знижує ризик поширення багатьох ракових захворювань, включаючи рак грудей, рак прямої кишки, рак матки та передміхурової залози в середньому на 2-20%.
  • Кави знижує загрозу серцево-судинних захворювань на 5%
  • Кава зменшує ризик розвитку хвороби Паркінсона на 30%

Крім того, кава є джерелом антиоксидантів, молекули яких борються з вільними радикалами. Цей процес відповідає за процес старіння організму. Кава допомагає відновити ДНК і запобігає утворенню ракових клітин.

Вчені відзначили, що кава заспокоює тіло і дає людині сили впоратися з життєвими ситуаціями. Для максимальної користі потрібно випивати за добу 4-5 чашок кави в день. Але вагітним жінкам цей напій категорично протипоказаний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Союзники радять ЗСУ переключити увагу щодо контрнаступу з Донбасу на іншу ділянку фронту

п’ятниця, 27 січень 2023, 5:35

Американські та західноєвропейські посадовці закликають Україну переключити увагу з жорстокої багатомісячної битви у східному місті Бахмут на потенційний наступ на півдні, використовуючи інший стиль ведення бойових дій. Він передбачає використання ново...

Російські війська почали штурм Вугледару: У бій кинуто найкращі, елітні частини. Однак помирати як м'ясо "Вагнера" вони не хочуть

п’ятниця, 27 січень 2023, 1:00

Битва за Вугледар може визначити увесь хід воєнної компанії 2023-го року на півдні України. "Вугледар для РФ має ключове значення, це стратегічно важливий пункт комунікацій на півдні Донбасу, рубіж для розгортання майбутнього українського наступу на Кр...