
Російська армія зіштовхнулася з великим дефіцитом озброєння. Кремль купує старі зразки техніки в африканських країн. Подробиці розповів російський опозиціонер й екс-депутат Держдуми Геннадій Гудков, передають Патріоти України.
"Я думаю, потенціал вичерпався. Росія, як жебрак, бігає по всьому світу і збирає залишки якихось озброєнь. Я чув, що вони дісталися Африки і там скуповують стародавню техніку часів Радянського Союзу. Вони беруть цю техніку, ремонтують на заводах і кидають в бій. Там гармати, які я ще бачив у 1979 році, коли проходив службу в армії. При чому конструкція гармати 1943 чи 1947 року. Шукають все, що можна", - сказав Гудков.
Політик додав, що керівник окупаційних російських військ в Україні Сергій Суровікін може хмурити брови і казати гучні слова, але воювати немає чим. "Що вони можуть зробити? Ну, можуть озброїти солдат легкою стрілецькою зброєю і кинути на північ України, щоб відволікти ЗСУ від деокупації Херсонщини. Але вони все одно готуються тікати з Херсону. Це найбільш очевидний варіант. Чиновники вже вивезли звідти свої родини", - заявив Гудков.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...