
"Коли відбувся цей злам? Коли тилових мешканців почали дратувати військові, колони воєнної техніки, які заважають руху мирних автівок. Коли ми почали забувати, що весь наш (поки що) затишний і зручний світ тримається саме на цих втомлених, травмованих і не завжди зручних людях?" - пише волонтер Юрій Касьянов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Треш. Суспільство розділилося на тих, хто на війні, у кого близькі, друзі в армії - і на тих, кому заважають або кого лякають військові, армійські колони, люди зі зброєю, військова техніка.
Перші знають і розуміють, що таке наказ, чому військовим дуже часто треба їздити швидко, навіть під Києвом чи Львовом, бо звідти теж їдуть на війну. Другі вимагають від перших дотримуватися всіх правил мирного життя, їздити у супроводі поліцейського ескорту, не галасувати ночами, не брязкати гусеницями, не лякати вразливих жінок зброєю.
А ще кажуть, що багато є блатних нібито військових на шикарних тачках із військовими номерами. Що є погані водії-військові, що є аватари і мародери. Є. Як є погані лікарі, кепські вчителі, сантехніки, які п'ють, і безсовісні депутати. І що? Війну тому скасуємо?
Я б, до речі, з радістю. Уже понад десять років на війні. І кінця не видно... А ще страшніша війна - в тилу. З тими, кому начхати, з тими, кому байдуже, з тими, хто втомився. Хто хоче, щоб війна йшла десь там, далеко від їхнього дому, їхньої свідомості, і їх не торкалася".
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...