"Сутність планів Кремля - створити хаос, спровокувати істерію, змусити вас перебдіти так, щоб від вашого бдєжу очі різало. І щоб ви під кожним кущем діверсанта бачили", - ветеран АТО

"У низці світових медій зв'явилися ті чи інші плани нападу РФ на Україну. З посиланням на власні джерела. Втім, якщо проаналізувати ці плани, стає помітно хоча б те, що вони відрізняються. А ще те, що в них нічого принципово нового – від 2014-го вони відрізняються хіба обговоренням можливості атаки з білоруського напрямку", - пише ветеран АТО та журналіст Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Себто, якісь «внутрішні джерела» предоставили купі медій, причому класу від серйозних до таблоїдів, різні плани нападу. Чому я стверджую, що це не вартує обговорення?

Ви не знаєте, чи є це реальність чи планова дезінформація. Ви не знаєте, чи є це «власне джерело» розвідкою, а якщо є, то якої країни. А може кротом? А може просто за гроші поставили - сюрприз, так теж буває і в західних медіа, я гарантую вам.

– Але ж от цей план виглядає доволі реалістично! – каже мені один дописувач.

Свята правда. І той виглядає реалістично. І отой теж. І план не атакувати, а шантажувати, виглядає досить реалістично. І план пробити суходольний коридор на Крим. І план удару через Харків та Азов, щоб оточити групу Об'єднаних сил. І план анексії Буджака. І план повітряного десанту в... да де завгодно. І ще багато чого.

Тож який сенс обговорювати взаємовиключні та рівнозначно можливі варіанти? «Краще перебдіть, ніж недобдіть». Ні, не краще.

Якщо ви не є військовозобов'язаним, якщо ви по життю чистий мирняк, вам треба мати план на випадок повномасштабної війни, це правда. Тільки вам його треба мати з 2014-го року. Якщо ви його за сім років не розробили, то зараз може й не допомогти, бо ви не дуже розумний і навряд чи зможете тим планом скористатися з таким-то рівнем смекалки. Вибачте.

А більше вам нічого не треба. Особливо вам не треба бігати по соціальних мережах з криками «алярм», бо зробите ви не краще, а набагато гірше.

Істинно кажу, не так я боюсь російського нападу, як повторення 2014-го року, коли по соцмережах бігали істеричні матрони, рвучи сиве волосся на усіх частинях тіла та перемикаючись зі «свічечка, хлопчики» на «влада зливає патріотів в казанах» з частотою у півгодини. Попутно засвічуючи позиції, доводячи солдатських матерів до серцевих нападів та ховаючи справжні дані у потоку безперервного трешу.

Сутність російських планів – створити хаос, спровокувати істерію, змусити вас перебдіти так, щоб від вашого бдєжу очі різало. І щоб ви під кожним кущем діверсанта бачили, поки діверсант насправді спокійно йде по вулиці.

Вірте в Збройні Сили. Зараз все залежить від них. Хочете допомогти – плітіть сітки, жертвуйте гроші, поможіть волонтерам. А бігати з «от ще звідки вони можуть напасти» не варто. Вони можуть звідусіль, і ви не допомагаєте".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ексглава МЗС Австрії, здається, так і не зрозуміла, що зробила не так. І продовжує радісно співпрацювати з пропагандою Кремля", - Голобуцький

четвер, 7 липень 2022, 0:00

"Отак воно й буває: спочатку танцюєш з Путіним, а тоді тебе змушують звільнитись зі структур "Роснефти" і ти тікаєш світ за очі, бо тобі погрожують через співпрацю з вбивцею", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейс...

"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

середа, 6 липень 2022, 13:40

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України. Експерт вважає, що Путін не доживе до осе...