Зазвичай перед новорічними святами ціни на всі продукти харчування спрямовуються вгору, проте поточний рік переломив тенденцію.

Перед новорічними святами на українських ринках зафіксовано зниження цін на м'ясну продукцію. Про це розповіли фахівці Всеукраїнської асоціації імпортерів м'яса, передають Патріоти України.
У той же час, представники асоціації підкреслили, що зазвичай перед новорічними святами ціни на всі продукти харчування спрямовуються вгору, проте поточний рік переломив тенденцію. За їх словами, це пов'язано зі збільшенням обсягів імпорту свинини за підсумками 2020 року. Також фахівці підкреслили, що різко знизився попит на м'ясну продукцію з боку готелів, ресторанів і кафе, які фактично припинили працювати в пандемію коронавіруса.
Це спричинило за собою до прийняття вимушених заходів з боку виробників, оскільки їм треба реалізувати продукцію в певні терміни. Нагадаємо, що раніше експерти розповіли, в яку суму обійдеться українцям новорічні застілля. Вони підкреслювали, що за один рік меню для новорічного столу подорожчало більш ніж на 5%. Наприклад, 3 кг готового салату олів'є в цьому році обійдуться мінімум в 159 гривень, а півтора кілограма оселедця під шубою - в 120 гривень.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Дослідження французьких науковців показало, що кішки реагують на людей зовсім не так, як ми звикли думати. Виявилося, що голос сам по собі працює гірше, ніж поєднання слів із жестами, передають Патріоти України. Багато власників кішок хоча б раз стикал...
Християни східного обряду 9 лютого за новим стилем вшановує пам'ять мученика Никифора з Антіохії та преподобного затворника Панкратія Києво-Печерського. За старим стилем сьогодні вшановували проповідника Іоанна Златоуста.
. З цього дня починають перев...