"Свічка догорає, що б він не робив": Мольфарка спрогнозувала швидку смерть Путіна

Російський диктатор Путін хворіє, про це свідчить його енергетика. Про це розповіла відома карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські, передають Патріоти України.

За її словами, більшість екстрасенсів бачать путінське біополе й воно показує збій в організмі.

"Дійсно Путін хворий, хворий вже не перший рік, і хворий він на онкологію. Наскільки мені відомо, у нього рак лімфовузлів. І наскільки я це бачу по ньому, як він виглядає... Він лікується, старається підтримати свій життєвий рівень різним шаманськими методами, зіллями, адже стільки трав, скільки є в Сибірі, хіба що в Карпатах можна знайти", - каже вона.

Мочіовські також констатувала, що "свічка догорає" й натякнула, що скоро Путіну "прийде час". "Як би він не старався, що б він не робив", - натякнула вона на смерть диктатора.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Частичная мобилизация" в России - это бюджетный клондайк для того, кто оседлает потоки Минобороны", - Голобуцький

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:00

"Жёсткий, внезапный и нелогичный вроде бы (да и нарушающий субординацию: всего лишь один из губернаторов явно влезает не в своё дело и в зону ответственности высшего руководства) наезд Кадырова на Минобороны РФ за Лиман на самом деле более чем логичен....