Світовий бренд зняв зворушливу рекламу у київському метро (відео)

​Французький бренд Lacoste вибрав київське метро для фінальної частини ролика.

Фото від u-news.com.uaВідома французька компанія Lacoste, яка займається виробництвом одягу, аксесуарів і парфумів відео для своєї нової рекламної кампані зняла на станції столичного метрополітену «Видубичі». Про це розповідають Патріоти України, з посиланням на режисера візуальних ефектів Стефана Аллендера.

Аллендер зазначив, що саме відео розділили на чотири частини. Так, першу станцію тридцятих років, де герої їхали в старовинному поїзді знімали в столиці Угорщини Будапешті. Другу частину, в якій показані інтер'єри поїздів знімали всередині музею-поїзда в Будапешті. Третьою стала студія для стрибків між поїздами і біг на даху, а четверта - це київська станція метро «Видубичі».

Крім цього, режисер розповів, що на зйомки відео витратили дев'ять днів. Шість днів знімали в Будапешті, два дня на півдні Франції, а останній знімальний день проходив в Києві.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...