"Свіжі дані про ворога": Партизани заявили, що проникли у військкомат у Тулі (фото)

Агенти партизанського руху Атеш проникли у військкомат в російській Тулі. Про це повідомили партизани на своєму Telegram-каналі та оприлюднили відповідні фото, передають Патріоти України.

"Робота у військкоматах - це завжди цікаво! Через руки співробітників проходять море різної документації та особистих даних росіян. Тепер агенти Атеш у Тульському військкоматі будуть передавати як свіжі дані про ворога, так проводити радикальніші заходи", - зазначається в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Це вперше! Як вдалося збити ТУ-22М3. Було три ракети. Спрацювала ще радянська розробка - Снєгирьов

неділя, 21 квітень 2024, 3:23

Україна вперше збила дальній стратегічний бомбардувальник ТУ-22М3. Літак вдалося вразити на відстані близько 300 км від України. Тими ж засобами, якими свого часу був збитий А-50. А йдеться про застосування силами оборони України з зенітно-ракетного ко...