"Свидетельства "ополченки", или Шедевр, который превосходит распятого мальчика", - Казанський (відео)

Ряд російських ЗМІ, в тому числі державний телеканал, опублікували черговий казковий шедевр...

Про це у своєму блозі пише журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"На этот раз в эфир выдали свидетельства некой "ополченочки" о том, как пенсионеры из Сум летом 2014-го приезжали в Донецк за рабами с документом, подписанным лично Порошенко.

Цитата из рассказа: "Нам приглянулась старая "четверка" с сумскими номерами. Бабушка, дедушка, мешки у них какие-то... Когда спросили, чего они тут ищут, они показали нам бумагу, выписанную Петром Порошенко, на дом, который им понравится. Они туда могут заселяться, только нужно будет вписать туда адрес. А на вопрос, если там живут люди, они говорят: "Ну, будут у нас работать". Потому что по этому договору им можно было иметь трех рабов и трех рабочих".

Как??? Как у людей в головах рождаются такие сюжеты? Особенно не дает покоя загадка - почему трех рабов и ТРЕХ РАБОЧИХ? Что это значит?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Путін догрався у геополітику: НАТО і США починають потужні військові навчання

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:58

Фінансово-економічні санкції доповнюються жорстким військовим протистоянням путінської Росії з розрахунком на те, що режим сам доб'є країну зсередини, як це сталося з СРСР за часів Рейгана. "Возрожденный "Рефорджер" — это не просто учения, а кардинальн...

Курс долара зростає: Чого очікувати від нього на наступному тижні

п’ятниця, 28 лютий 2020, 13:30

Поки що євро дорожчає набагато швидше, ніж долар. Увесь минулий тиждень курси долара і євро росли. Тільки з середи, 26 лютого, американська валюта подорожчала на 3 копійки, а європейська - відразу на 33 копійки. Так, 28 лютого НБУ встановив курси на рі...