Свирид Опанасович про останні події на Раші

Московські жаби та гадюки, забувши про все на світі, зараз осатаніло дрючать друг дружку у своїй власній, переповненій павуками банці

Повернення з Берліна в опломбованому літаку вождя російської ліберальної общественності – ідея просто супер. Чия ідея – не знаю, але і задум підлий, і виконання напрочуд цинічне. Сам Хуйло свято переконаний, що то проіски мірової закуліси, тому демонструє в цих умовах вражаючий рівень глупості. Помітно вищий за звичайний.

У Кремлі до повернення Навального заздалегідь готувалися і, як це з Росією завжди буває, ніхера не підготувалися. Навіть проведена напередодні тотальна мобілізація ольгинських тролів виявилася недостатньою, тож довелося Пригожину срочно ставити у стрій свій останній резерв - перекалічених нами інвалідів інформвійни проти України. Принаймні на українських форумах протягом останніх двох днів стало якось нудніше, різної сволоти там помітно поменшало – видно, всіх забрали на війну з навальнятами.
Хто там кого в Москві зараз сильніше дрючить – діда не дуже цікавить. Бо на дідусеву скромну думку наш інтерес не в тому, аби хтось із них остаточно переміг. А в тому, щоб цирк із конями в Росії якомога довше не припинявся. І судячи з усього, мірова закуліса тримається приблизно такої ж цинічної думки.
Але погодьтеся: московські жаби та гадюки, забувши про все на світі, зараз осатаніло дрючать друг дружку у своїй власній, переповненій павуками банці – хіба ж не про це мріяли Мазепа та Петлюра? І хіба ж це не прекрасно?

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хіти тижня. "Навіщо російській розвідці знадобився український танк "Оплот", - Злий Одесит

середа, 3 березень 2021, 2:00

Росія потребує рішень, які б значно могли підвищити потенціал її бойових машин. "Новость оказалась довольно резонансной, поскольку охватила не только категорию сообщений о раскрытии очередного агента российской разведки или ячейки пособников страны-агр...