
Український співак MONATIK підтримав Олену Кравець, яка закрила своє шоу через скандал з державним фінансуванням проєкту. Так, у день оприлюднення заяви Кравець музикант підтримав ведучу в коментарях під її дописом в Instagram, передають Патріоти України.
За його словами, шоу для нього стало світлом надії на краще та подарувало безліч чудових емоцій. "Дуже добре шоу, чарівна, талановита ведуча, неймовірна команда гарних, добрих людей. Мене воно рятувало від темноти навколишньої безліч разів. Тримайтесь", - написав Дмитро.
Втім, деякі юзери не зрозуміли такої позиції Монатіка. В пориві агресії вони почали радити зірці поїхати на фронт і віддати ще грошей на знімання схожого контенту. Також одна з підписниць безпідставно поцікавилася, чи навідувався співак до Москви. Артист не став терпіти такої хвилі хейту. І різко відповів невдоволеним коментаторам, що не приїздив до РФ і дорікнув, що кожен може сховатися за аватарками й гніватися.



Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...