Син спонсорів Шарія у Харкові долучився до батальйону "Монако" (фото)

Кореспондент Михайло Ткач побачив Кацубу-молодшого в аеропорту Монако, куди той прилетів чартерним літаком із Кишинева (Молдова), повідомляють Патріоти України.

15 березня 2023 року Олександр Кацуба вийшов із VIP-терміналу і підійшов на паркінг до Мерседесу еліт-класу не один, а з супутницею. Вони залишають валізи в автівці і, посміхаючись, віддаляються. Жінка поруч із Кацубою - його колишня дружина Тетяна Гузенко, з якою він офіційно розлучився ще у 2016 році.

Наступного дня пару Кацуба-Гузенко розслідувач побачив уже біля ресторану La Môme Monte-Carlo. Ту ж саму автівку підігнали прямо до дверей ресторану, за кермо сів Кацуба. У коментарі Михайлові Ткачу Олександр Кацуба повідомив, що "виїжджав за кордон на закупівлю автівок для ЗСУ і заїхав до дітей".

Згодом Тетяна Гузенко, із якою фіктивно розлучився Кацуба під час гучного корупційного розслідування, засвітилася на фото з дня народження екс"Віагри" Санти Дімопулос, який та святкувала у травні в Монако.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...