
Розпочавши наступ на Курську область, українські війська вирушили в райони міста Суджа вздовж автодороги 38К-004, а також на південь і на північ. Однак тепер їх помітили за 22 км на південний схід, поблизу села Гир'ї. Там проходить шлях із Суджі на райцентр Білиця. Про це інформує Bild у понеділок, 12 серпня, передають Патріоти України.
"Український БТР-4 у селі Гир'ї, за 22 км на південний схід від Суджі Курської області. Незрозуміло, яким шляхом він туди дістався, але рухався дорогою з Білиці у напрямку Суджі. Тож тут багато чого можливо, особливо на тлі повідомлень Росії про наближення українців до Білиці вчора вранці", - написав експерт з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке.

У неділю голова Бєловського району Микола Волобуєв записав звернення, заявивши, що раніше туди зайшла українська ДРГ. В.о. губернатора Курської області Олексій Смірнов повідомляв, що армії РФ нібито "вдалося ситуацію стабілізувати", і що там "немає жодних бойових зіткнень". Проте вже сьогодні у Бєловському районі оголосили евакуацію.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...