​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков РФ и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове.

Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ танков рф и США.

Согласно докладу Адамчука танки Т-90 не имеют достаточно огневой мощи для пробития лобовой брони зарубежных аналогов. В свою очередь танки НАТО имеют возможность гарантированного пробития брони Т-90 на расстоянии до 3 км. После появления снарядов М 829 А1 этот показатель вырос до 4 км.

Дальнейшая модернизация данного снаряда в виде М829А2 позволяет поражать российские танки с гарантированным пробитием брони на расстоянии 6 км.

С момента доклада А.И. Адамчука были внесены минимальные изменения в Т-90, лишь увеличившие количество уязвимых зоне у танка.

В свою очередь, США с тех пор в значительной степени улучшили все свои основные характеристики, от уровня защищенности, до огневого потенциала, в танках M1A1D, М1А2SEP, M1A2 SEP v.2 и M1A2 SEP v.3.

Но Т-90, конечно же, "не имеющие аналогов в мире". Ага!

Джерело

Опубликовал: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Від екстравагантного голови колгоспу до жахливого диктатора у центрі Європи: 30 років правління Лукашенка. Що "Бацька" обіцяв народу в перші та останні демократичні вибори Білорусі

неділя, 21 липень 2024, 0:44

Коли Лукашенко йшов на вибори вперше, він критикував комуністів, обіцяв перемогти корупцію і робив ставку на молодих виборців. . 30 років тому Олександр Лукашенко вперше виграв вибори в Білорусі. Лукашенко переміг із величезним відривом, набравши 80,3...

Десятки українських БПЛА ефектно накрили авіабазу "Миллерово" в Ростовській області: Експерти розбирали наслідки ударів (відео)

субота, 20 липень 2024, 18:45

Московський офіціоз запевняє про те, що нібито "збили" всі 26 дронів, водночас факти свідчать зовсім про інше. Авіабаза "Миллерово" сьогодні, 20 липня, у ночі стала ціллю для масштабної атаки українських дронів, які уразили критично важливі об'єкти на ...