​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков РФ и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове.

Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ танков рф и США.

Согласно докладу Адамчука танки Т-90 не имеют достаточно огневой мощи для пробития лобовой брони зарубежных аналогов. В свою очередь танки НАТО имеют возможность гарантированного пробития брони Т-90 на расстоянии до 3 км. После появления снарядов М 829 А1 этот показатель вырос до 4 км.

Дальнейшая модернизация данного снаряда в виде М829А2 позволяет поражать российские танки с гарантированным пробитием брони на расстоянии 6 км.

С момента доклада А.И. Адамчука были внесены минимальные изменения в Т-90, лишь увеличившие количество уязвимых зоне у танка.

В свою очередь, США с тех пор в значительной степени улучшили все свои основные характеристики, от уровня защищенности, до огневого потенциала, в танках M1A1D, М1А2SEP, M1A2 SEP v.2 и M1A2 SEP v.3.

Но Т-90, конечно же, "не имеющие аналогов в мире". Ага!

Джерело

Опубликовал: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кількість війська та техніки вже не є ключовим фактором для здобуття переваги у ході війни, - Бутусов

четвер, 1 червень 2023, 15:28

Також за даними Oryx Росія втратила:. 74 літаки (в 2021-му до ЗС передано 18 нових бойових літаків);. 79 гелікоптерів (в 2021-му до ЗС передано близько 50 гелікоптерів);. 127 зенітно-ракетних систем;. 13 радарів ППО;. 497 самохідних та причіпних гармат...

Путін не знає, як реагувати: Політолог вказав на неочевидні ефекти атаки дронів на Москву та рейдів на Бєлгородщину

четвер, 1 червень 2023, 14:54

У Кремлі панує певний розпач: там не визначили стратегії реагування на той факт, що війна прийшла в РФ, вважає політолог Володимир Фесенко, передають Патріоти України. . Події останніх днів – рейд легіону "Свобода Росії" та РДК на територію РФ і ата...