"Так було завжди": Новий намісник Лаври розповів про російську агентуру у святині (відео)

Виконувач обов’язків намісника Києво-Печерської лаври архімандрит Авраамій припустив, що на території святині завжди працювали російські агенти. Про це він розповів в інтерв'ю «Схемам», передають Патріоти України.

Архімандрит Авраамій зазначив, що бачив на території Лаври людей, які дивно поводилися та спілкувалися із духовенством. Він припустив, що, ймовірно, це були представник російських спецслужб.

«Були факти, звичайно. Керівництво Московського патріархату про це замовчує. Але під час повномасштабного вторгнення на території Лаври дуже часто можна було побачити людей, які дуже дивно поводилися й на богослужіннях, й на зустрічах», – зазначив архімандрит.

Він додав, що не виключає, що це була саме російська агентура, і додав, що «так було завжди».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Таємниця київського пам'ятника Богдана Хмельницького: Куди насправді вказує булава гетьмана і чому так

середа, 24 червень 2026, 12:28

Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...

Логістична анаконда стискає кільця: Російські війська втратили можливість проводити наступальні дії на території Приазовʼя, - керівник Центру вивчення окупації

середа, 24 червень 2026, 9:35

Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...