
Через брак евакуаційного транспорту поранені російські загарбники відповзають з поля бою буквально навкарачки. Відповідне відео опублікував у соцмережах один з окупантів, передають Патріоти України.
Утім, хоч якось допомогти своєму товаришу по службі він не захотів, лише почастувавши того сигаретою. «Пацаня повзе. Доповзеш, братуха?», — поцікавився росіянин у пораненого, після чого пішов собі далі, залишивши того напризволяще.
Ба більше, за ними йшов ще один російський солдат, який товаришеві, що повз, також нічим не допоміг. «Така ху*ня, їб*ть», — резюмував автор відео.
Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...