Таке враження, що Путін обнулився і відбувся відкат до якоїсь "точки збереження". Але в Росії все сприйняли як належне, - Голобуцький

"Логіка ніколи не була сильною стороною російського диктатора. Але для внутрішнього споживача і так згодиться - мешканці Росії звикли до різких змін курсу Кремля", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Головне - погоджуватися з будь-якою маячнею? Путін: "Якщо Україна почне застосовувати проти РФ західну високоточну зброю великої дальності - це означатиме пряму участь країн НАТО у війні в Україні. Це означатиме, що США, НАТО та європейські країни безпосередньо воюють із Росією, що вже істотно змінює саму суть, природу конфлікту. А якщо це так - ми прийматимемо відповідні рішення".

Якась не надто адекватна заява. Путін особисто і всі російські високопосадовці з 2022 року відкрито і офіційно заявляють, що "Росія воює з НАТО". Історії про "двометрових негрів", поляків, французів, які воюють з армією Росії, які зайшли на територію Курщини, здійснюють рейди на Білгородщину, - давно і регулярно в пабліках воєнкорів і в офіційних ЗМІ.

На сьогодні кремлівська пропаганда вже всіх росіян переконала, що війна триває із Заходом, з НАТО, з Євросоюзом. А Україна - тільки театр дій, українці взагалі ні до чого, вони проти війни. За війну тільки "маріонетковий київський режим". Бо ж не може Росія зазнавати ударів і поразок від українців? Не можуть же українці на рівному місці створити дроновий флот і донищувати ЧФ РФ? Діставати розвіддані, успішно вербувати виконавців, підривати й підпалювати військову інфраструктуру? Це ж просто українці! Тож нищить армію Росії саме НАТО. Йому можна.

І з цього приводу Путін не вживав жодних заходів. Не тільки він, а ще Пєсков, Мєдвєдєв, Лавров, Володін, Шойґу, Патрушев, Ґєрасімов, Захарова, Сімоньян кричали про "перетин червоних ліній" і страшну відповідь Росії, можливо навіть ядерну. Чим все і обмежувалось. І тут раптом "добрий ранок!" - Путін знов відкрив для себе "можливу майбутню" пряму участь НАТО і ЄС у війні. І знову взявся погрожувати таким же абстрактним "прийняттям відповідних рішень".

Таке враження, що цар обнулився і відбувся відкат до якоїсь "точки збереження". Але в Росії все сприйняли як належне. Дивно і абсурдно, але в автократії нормально спрацьовує. Диктатор почав погрози з нуля? Ну, значить, так треба. "Це справа Путіна - знати, нам це ні до чого".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Якщо у військового є руки і ноги, це не значить, що він здоровий": історія нацгвардійця Андрія Кулька

неділя, 28 червень 2026, 13:30

За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...

Народні прикмети на 28 червня. Якого зцілення цього дня українці традиційно просять у Богородиці

неділя, 28 червень 2026, 7:09

28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...