"Такі люди погрожують - Путін точно на знижку погодиться і "Поток-2" демонтує", - Валерій Прозапас

Заяви президента Зеленського та його оточення частиною населення й досі сприймаються як "слова сильного лідера". Громадський діяч Валерій Прозапас поділився своїми думками із цього приводу у соцмережі "Фейсбук". Патріоти України пропонують вашій увазі його допис.

Зеленський через пресу Путіну:

- А давайте ми вам надамо знижку 50% на додаткові обсяги транзиту?
За два дні Арєстовіч через пресу Путіну:
- Ви доіграєтєсь, что украінскіє ракєти будут направлєни на Москву!
Уявляєте стан Владім Владіміровіча? Такі люди погрожують - точно на знижку погодиться і "поток-2" демонтує.
Якщо серйозно, то цей спам маячні триває вже 2,5 роки, і не призвів до ЖОДНОГО результату в ЖОДНІЙ сфері, але ще сприймається немалою частиною населення, яке досі чомусь бачить Ґалахвастова у Голохвостому. "Да! Да! Но - нєт! Ето же очєнь і очєнь!" (с).
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У розслідуванні справи "вагнерівців" все більше запитань без відповідей

неділя, 5 грудень 2021, 18:02

І головне щодо справи «вагнерівців»: чи дійсно спецоперацію готували до останнього без візування з боку Президента? Хто кого підставив? 5 листопада виконувач обов‘язків директора ДБР Олексій Сухачов заявив, що Державне бюро розслідувань допитає керівни...

"​Удар в рельсу..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 17:22

или "война, которая гражданская...". Новостная лента пестрит многочисленными сообщениями о "вступлении" в российскую политическую партию "Единая Россия" глав так называемых "ДНР" и "ЛНР"... . Церемония "награждения" двух кремлёвских дрессированных гла...