"Там просто постійно щось вибухає": У РДК прокоментували нібито підрив авто Міноборони РФ під Брянськом

Начальник штабу російського добровольчого корпусу Олександр "Фортуна" в ефірі інформаційного телемарафону прокоментував інформацію, що надходить сьогодні, про ситуацію в Брянській області і підірвану машину Міноборони РФ, передають Патріоти України.

"У Брянській області постійно щось вибухає, вони (російські військові - ред.) десь їздять і вибухають на своїх мінах, на ще на чиїхось мінах. Я так думаю, що це свідчить про рівень підготовки прикордонної служби, в першу чергу про це", - акцентував він.

Олександр "Фортуна" констатував, що замок на кордоні РФ невидимий: "Замок тільки в головах і в думці людей про те, що він існує". Також начальник штабу РДК відзначив місію на Білгородщині і відреагував на інформацію української розвідки про те, що Росія відійшла з деяких селищ на своєму прикордонні.

"На сьогоднішній момент в Бєлгородській області відбувається операція "Російського добровольчого корпусу" і Легіону "Свобода Росії". Існує така інформація про те, що частина адміністративного апарату управління вивезена за межі кудись. Начебто як є інформація, що вивезені жителі якихось сіл, але вона нічим не підтверджена. Є інформація про перекидання військової техніки та особового складу армії РФ на даний напрямок з ФРонту - це вже відповідає дійсності", - підкреслив "Фортуна".

Начальник штабу Російського добровольчого корпусу акцентував, що військова ціль першого етапу операції російських добровольців полягала в тому, щоб стягнути частину військ РФ з фронту в Бєлгородську область. "Ми ж всі слухаємо, як кажуть, що кордони Росії на замку, і тепер ми всі розуміємо, що замок, напевно, там іграшковий. Там є частини професійні, є прикордонники і ФСБ РФ, і десантники, і строковики, і мобілізовані. Але вони, як і раніше, не готові до подібних дій з нашого боку", - констатував "Фортуна".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У доньки російського актора-путініста в Україні знайшлася сестра - родичка революціонера Зеленського (фото)

четвер, 21 вересень 2023, 14:00

У доньки російського актора-путініста Володимира Машкова, акторки Марії Машкової відшукалася сестра родом з України. Про це родички розповіли на своїх сторінках в Instagram, передають Патріоти України. Сестру Машкової звуть Міла і вона родом з Харкова....

Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність, - український письменник

четвер, 21 вересень 2023, 13:54

"Прикол історії з поляками в тому, що Зеленський серед них має неймовірну популярність. І ця історія може загалом вилізти ПіСу боком на виборах. Так само, як ви критикуєте українську владу за цю історію, деякі поляки критикують свою владу за неї ж. Усі...