Танкер Delfi, який зазнав краху поблизу Одеси, можуть "реанімувати"

Зараз проводяться водолазні роботи, щоб визначити, наскільки танкер постраждав.

На зазнавшому аварії біля берегів Одеси танкері Delfi розпочато підводні роботи. Водолази на замовлення власника судна, що затонуло біля хвилеріза одеського пляжу «Дельфін», досліджують пошкодження корпусу. Про це в п'ятницю, 10 січня, повідомив після робочої зустрічі з представниками власника Delfi, Адміністрації морських портів України (АМПУ), ДСНС і Національної поліції глава Одеської обласної адміністрації Максим Куций, передають Патріоти України.

«Зараз проводяться водолазні роботи, щоб визначити, наскільки танкер постраждав. Вони здійснюються на замовлення власника судна, який планує перемістити затонулий бункеровщик. Оцінюється збиток, намічаються можливі подальші дії», - сказав Куций.
Він також сказав, що початковий план прибрати танкер із завищеною талією до Нового року не вдався через шторми на морі і необхідність підбору водолазів, які готові працювати на даному об'єкті.«Танкер не забруднює навколишнє середовище. Нещодавно АМПУ поміняла навколо нього бони, але вони страхувальні - на випадок, якщо з танків виллється залишок пального», - зазначив голова обладміністрації.
На кінець січня запланована ще одна зустріч робочої групи, де буде прописаний попередній план дій - з встановленими термінами і вартістю робіт.В той же день, 10 січня, тимчасово виконуючий обов'язки начальника регіонального главку Нацполіції полковник Іван Іщенко заявив, що в розслідуванні катастрофи біля берегів Одеси танкера Delfi підозрюваних поки немає. За його словами, обгрунтоване рішення у справі буде прийнято після всебічного дослідження всіх обставин події.
Іван Іщенко уточнив, що в рамках розслідування вже отримано ухвалу суду, на підставі якого з залученням водолазів проведено огляд судна. Вилучені при огляді документи і предмети долучені до матеріалів провадження в якості речових доказів. «Допитані всі члени екіпажу, які були в момент катастрофи на борту танкера. Відносно них призначені судово-медичні експертизи», - додав Іщенко.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лучше не пустить к себе одного честного из сотни негодяев, чем допустить 99 мерзавцев", - блогер-одесит

субота, 1 квітень 2023, 0:16

"С первого апреля Россия начнет председательствовать в Совете безопасности ООН. Небензя сравняется с Гутерришем, как две ягодки одного поля. Облик организации будет окончательно прояснен. Нации же заинтересованы в том, чтобы вопросы безопасности на п...

"Коли вам буде легко уявити, як Єрмак, Татаров чи Арахамія йдуть до лікаря, щоб той їм виписав рецепт, то тоді це і будуть європейські стандарти", - Борислав Береза

субота, 1 квітень 2023, 0:00

"До речі, про європейські стандарти та ліки по рецептах. Прибічники адміністрування непотрібних послуг, видачі багатьох ліків по рецептах, кажуть, що це європейский стандарт", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцме...