Танок загнаного щура: Путін іде ва-банк. Йому потрібна більша гра, сподівається втягнути у війну Китай, - політолог

Диктатор вже програв Україні, і намагається перетворити війну на світову, щоб мати шанс врятувати свій режим

З кожним наступним днем російсько-української війни зростає ймовірність повноцінного початку глобального зіткнення, - пише Михайло Басараб і продовжує. - У нашу війну крок за кроком втягується Іран. Це вже звучить майже офіційно. Йде до повної участі у бойових діях Білорусі. У тій же Білорусі накручується антипольська і антилитовська істерика. У Норвегії відбувається якась дивна активність росіян. Здавалося б, їм зараз мало би бути не до цього.

У такій динаміці кожного наступного дня може статися привід до більшої війни.

З кожним наступним днем російсько-української війни зростає ймовірність повноцінного початку глобального зіткнення.

У нашу війну крок за кроком втягується Іран. Це вже звучить майже офіційно. Йде до повної участі у бойових діях Білорусі. У тій же Білорусі накручується антипольська і антилитовська істерика. У Норвегії відбувається якась дивна активність росіян. Здавалося б, їм зараз мало би бути не до цього.

У такій динаміці кожного наступного дня може статися привід до більшої війни.

Путін йде ва-банк. Йому потрібна більша війна, бо війну проти України він вже програв. Більша війна дає йому шанс.

По-перше, Бункерний розраховує на те, що у війну буде змушений увійти Китай. Москва саме тому і розширює контекст російсько-українського протистояння, щоб у його вир затягнути усіх крупних глобальних гравців. Кожен повинен буде офіційно і безпосередньо стати по той чи інший бік. Путін хоче врятувати себе в більшій композиції – у офіційному проголошенні осі авторитарних країн.

По-друге, Путін все ще вірить у те, що в більшій війні НАТО похитнеться, бо не всі члени Альянсу будуть готовими до безпосередньої участі. На цьому фоні можуть вилізти інші розбіжності між членами НАТО. На це очевидні сподівання Путіна.

Це мої припущення і пояснення ескалації та нових масштабних авантюр конаючого кремлівського режиму. Не бачу інших пояснень для такого розмаху в умовах внутрішньої російської катастрофи, яка наближається і здається неминучою. Путін змушений блефувати. Йому потрібна більша гра. У цій він вже зазнав фіаско.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запорожский треугольник и ресурсная дилемма командования РОВ", - Злий Одесит

вівторок, 26 вересень 2023, 5:00

Запорожский треугольник оживился. В целом, это не удивительно, ведь никакого затишья не было, а была тяжёлая работа по созданию условий для "оживления". В частности, по истощению того ресурса, который был переброшен российским командованием с Луганской...

На Токмацькому напрямку передові підрозділи ЗСУ відновили своє просування... - Машовець

вівторок, 26 вересень 2023, 0:55

1.На Токмацькому напрямку, судячи зі всього, передові підрозділи ЗСУ відновили своє просування... Зокрема, принаймні, на двох ділянках вони мали просування тактичного масштабу. Підрозділи 71-го та 201-го мотострілецьких полків (мсп) противника, хоча й...