Таролог поділилась прогнозом, чи отримає Путін допомогу і притулок у Китаї

За словами Олексія Арестовича, Володимир Путін просить допомоги в Китаю. Таролог перевірила, чи отримає Путін притулок в Китаю. Таролог, екстрасенс, регресолог і біоенергет Людмила Хомутовська відповіла на питання про найбільш наболілі теми й розповіла про долю Путіна та чи допоможе йому Китай, передають Патріоти України.

Зі смертю диктатора не все так просто, вважає вона, й попереджає, що людей спробують заплутати. «Десь приблизно два місяці назад нам показали, що буде із дідом. І показали, що щось буде по дияволу. Я тоді казала, що можуть сказати, що він помер, а він живий. Або його приберуть й скажуть, що це був серцевий напад», ― каже вона.

Нещодавно радник ОП Олексій Арестович розповів російським журналістам, що Володимир Путін шукає допомоги в Китаю та просить собі там політичний притулок. «Чому Китай? Тому що це єдина країна, звідки його не видадуть американцям. Він збирається там відсиджуватися, писати мемуари. Ось його планування. Він надуває щоки щодо введення воєного стану, а сам вже домовляється з Китаєм, щоб „злиняти“. А куди будуть „линяти“ всілякі Суровікіни, Золотови та інші?», ― сказав тоді він.

Хомутовська перевірила, чи надасть Китай Путіну притулок, і яку допомогу він просить. «Проситься ― це не те слово. Він платить якісь величезні кошти для того, щоб йому дали політичний захист. А рішення немає, що йому дадуть. Там 50 на 50, і Сі Цзіньпін сидить і думає, чи давати йому захист», ― побачила таролог на картах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські війська почали штурм Вугледару. В бій кинуто найкращі, елітні частини. Однак помирати як м'ясо Вагнера вони не хочуть

п’ятниця, 27 січень 2023, 1:00

Битва за Вугледар може визначити увесь хід воєнної компанії 2023-го року на півдні України. "Вугледар для РФ має ключове значення, це стратегічно важливий пункт комунікацій на півдні Донбасу, рубіж для розгортання майбутнього українського наступу на Кр...

"Ворог хоче буквально стерти столицю України в порох": Таролог попередила киян про велику небезпеку

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:37

Російські терористи не хочуть залишити в спокої столицю України і готуються випустити по Києву безліч ракет. Про такий моторошний результат розкладу на картах Таро розповіла експертка у сфері езотерики Яна Тимощук, передають Патріоти України. "Летітиму...