Таролог поділився прогнозом, чи отримає Україна зброю по ленд-лізу у жовтні

Український екстрасенс і таролог Роман Шептицький спрогнозував, чи варто очікувати у жовтні основних поставок озброєння від США у рамках ленд-лізу. Свій прогноз він зробив на YouTube-каналі, розклавши карти, передають Патріоти України.

"Зброя буде надходити певними партіями. Сказати, що я відчуваю, що у жовтні все прийде, Я не впевнений. Ситуація, можливо, буде змінюватися... Ленд-ліз буде, про це вже проговорено, всі документи підписані. Але по енергії все-таки йде, що він буде надходити у жовтні поетапно. Повноцінного приходу в жовтні не відбудеться... Поставки можуть бути розбиті на 2-4 місяці", – зазначив Шептицький.

При цьому він додав, що та військова допомога, яка надійде в Україну до кінця 2022 року, сприятиме кардинальним змінам і допоможе встановити мир: "Але і до приходу ленд-лізу українські захисники доб'ються дуже багатьох успіхів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інтенсивність російського наступу в Бахмуті знижується - ISW

неділя, 2 квітень 2023, 8:47

Темпи російського штурму в районі Бахмута на Донеччині продовжують знижуватись. . Протягом доби, 1 квітня, там відбулося 25 бойових зіткнень. Російські війська також продовжують спроби наступу на Луганщині та в районі Авдіївки. Про це свідчить новий з...

"Великий" зимовий наступ Путіна зазнав невдачі: Росія не досягла поставлених цілей до кінця березня – ISW

неділя, 2 квітень 2023, 6:09

Експерти Інституту вивчення війни (ISW) вказують на те, що Росія провалила так званий "великий" зимовий наступ і не досягла поставлених цілей – повністю захопити Донецьку і Луганську області. . Військові аналітики зазначають, що російські, українські ...