Біля Покровська частково відкинуто ворога і створено логістичний коридор. Про це сказав речник 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ (ДШВ) ЗСУ Сергій Окішев, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
"На сьогоднішній день ми трохи відкинули ворога, що дозволило створити логістичний коридор для поповнення техніки і додаткового особового складу", - наголосив Окішев.
За його словами, основна мета Сил оборони ще більше посунути ворога саме на північно-східних околицях.
"Це дасть нам змогу розімкнути кільце, щоб противник втратив свій вогневий контроль над нашою логістикою", - наголосив Окішев.
При цьому додав, що в цьому випадку Сили оборони почнуть контролювати ворожу логістику.
Разом з тим сьогодні журналіст німецького видання Bild Юліан Репке заявив, що російські окупанти захопили 85% Покровська.
Він вважає, що жодних ознак українського контрнаступу на півночі міста не спостерігається. За даними українського аналітичного моніторингового проєкту DeepState, ворог має успіх поблизу сіл Карпівка і Козацьке Донецької області. Крім того, російські війська знову просунулися у місті Покровську, за який зараз ведуться запеклі бої.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...