"Тем временем в оккупации": Кримський канал розтягують по частинах (фото)

Невідомі зруйнували фрагмент відвідного каналу, призначеного для водопостачання населених пунктів Сакського і Роздольненського району.

Кримського каналу може скоро не бути взагалі? Ілюстрація: Крим.Реалії.

"Тем временем в "оккупации"... Пока по Северо-Крымскому каналу не поступает вода, его попросту растаскивают по частям", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, в оккупированном Крыму неизвестные разрушили фрагмент отводного канала, предназначенного для водоснабжения населенных пунктов Сакского и Раздольненского района и являющийся частью инфраструктуры Северо-Крымского канала.

Мда... по возвращению полуострова в состав Украины сколько же работы нам предстоит по восстановлению вот этого вот всего...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Щоб не зашкодити собі і оточуючим: У МОЗ розповіли, як правильно користуватися маскою

п’ятниця, 10 квітень 2020, 6:50

Захисну маску в жодному разі не можна використовувати повторно. В Міністерстві охорони здоров'я порекомендували, як правильно користуватися маскою щоб не нашкодити собі і навколишнім. Про це МОЗ повідомили у Facebook, передають Патріоти України. "Щоб м...

Випускника з Коломиї прийняли до семи університетів у США (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 6:24

До травня цього року він має обрати один навчальний заклад. Українець зумів вступити в кілька університетів Сполучених Штатів Америки. Випускник з Коломиї на Івано-Франківщині подав заявки в 14 найбільших американських університетів, передають Патріоти...