"Тем временем в оккупации": Кримський канал розтягують по частинах (фото)

Невідомі зруйнували фрагмент відвідного каналу, призначеного для водопостачання населених пунктів Сакського і Роздольненського району.

Кримського каналу може скоро не бути взагалі? Ілюстрація: Крим.Реалії.

"Тем временем в "оккупации"... Пока по Северо-Крымскому каналу не поступает вода, его попросту растаскивают по частям", - пише блогер Злий Одесит у своєму ЖЖ, передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, в оккупированном Крыму неизвестные разрушили фрагмент отводного канала, предназначенного для водоснабжения населенных пунктов Сакского и Раздольненского района и являющийся частью инфраструктуры Северо-Крымского канала.

Мда... по возвращению полуострова в состав Украины сколько же работы нам предстоит по восстановлению вот этого вот всего...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В'єтнамське порося влаштувало заплив в Азовському морі (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 8:50

Справжнє морське "свинство"... Забавним відео поділилися в мережі, передають Патріоти України. . Так, на одному з пляжів Бердянська місцеві і туристи помітили ... свиню. В'єтнамське порося на ім'я Боря з захопленням пірнало в прибережні хвилі, грало з...

"Це краще за Італію!": Як відомий кухар Вінниччиною мандрував (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 8:24

План був простим: поїхати на Вінниччину, вимкнути телефон і спати. Про це відомий кухар Євген Клопотенко розповів у своєму блозі, передають Патріоти України. "Я по своїй схємкі прибув у заміську базу для відпочинку. Перший день спав та їв. На другий ви...