Темпи боїв біля Роботиного і Вербового знизились, ЗСУ проводить висадку десанту на лівий берег Херсонщини, - ISW

Темпи боїв біля Роботиного і Вербового знизились, однак, ЗСУ мали просування в цьому регіоні. Крім цього, продовжуються операції з висадки десанту на лівий берег Дніпра в Херсонській області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

"Українські сили продовжили наступальні операції на заході Запорізької області 20 вересня, але не досягли жодних заявлених або підтверджених успіхів.

Російські джерела стверджують, що українські сили провели невдалі атаки в районі Роботиного (12 км на південь від Оріхова) і Вербового (18 км на південний схід від Оріхова), а також у напрямку Новопрокопівки (16 км на південь від Оріхова) і Копані (12 км на південний захід від Оріхова) ", - йдеться у звіті.

Проте ISW не знайшло доказів цього твердження. Російський військовий блогер стверджував, що російські війська здійснили невдалі атаки поблизу Петропавлівки (7 км на схід від Куп’янська) та Синьківки (8 км на північний схід від Куп’янська).

"Північноосетинські добровольчі батальйони "Штурм Осетії" та "Аланія", які діють на заході Запорізької області, стверджували, що інтенсивність боїв знизилася до ранку 20 вересня поблизу Роботиного та Вербового.

Російські джерела стверджували, що українські сили просувалися низинами, оскільки російські війська контролювали висоти в цій місцевості", - додали у ISW.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росія більше не матиме перемог в Україні - Wall Street Journal

середа, 29 листопад 2023, 6:15

2024 рік американські авторитетне американське видання називає переломний у війні в Європі. Видання The Wall Street Journal у новому матеріалі, присвяченому російсько-українській війні, вважає, що Росії не вдасться досягти значних перемог на фронті. І ...

"Показать кузькину мать": Як це висловити солов'їною. - Є чимало промовистих варіантів

середа, 29 листопад 2023, 5:40

Дослівний переклад фразеологізмів зазвичай не передає їхню суть. Мовознавці радять враховувати лексичні особливості кожної мови і шукати наявні відповідники серед усталених зворотів та навіть народної творчості. . Колись перший секретар ЦК КПРС Микита...