"Теперь мы точно знаем, кто не получит вакцину первыми": Береза прокоментував чергову обіцянку Зеленського

Президент вже обіцяв, що не переїде на державну дачу, не буде спецпалат і кумівства...

"Зеленский в очередном видосике сообщил, кому первому в Украине достанется вакцина от Covid-19. И заявил, что первыми в очереди на вакцину стоят медики, военные, учителя и люди старше 60 лет", - пише політик Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"А теперь вспомните, как он обещал, что не переедет на госдачу, что не будет спецпалат и кумовства, а так же, что «Весна придет — сажать будем», что насильник Иванисов из «Слуги народа» лишится мандата, а обвиненный НАБУ в коррупции ещё один «слуга» Юрченко «обязательно сядет в тюрьму».

Вспомнили? И все ведь Зеленский сделал наоборот. На госдачу переехал, в спецпалату лег, никого не посадил и так почти по всем вопросам. И теперь из того, как он обещает и не выполняет можно сделать логичные выводы.

Да, теперь мы точно знаем, кто не получит эту вакцину первыми. Это медики, военные, учителя и люди старше 60 лет".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Солярка замерзла в трубопроводі, але ми врятувалися...

понеділок, 25 січень 2021, 19:09

Якщо поруч друг. Я давно хотів віднайти це фото у своїх архівах, Десь воно запропастилося поміж моїми нескінченними паперами, блокнотами, книжками, курсовими роботами студентів факультету журналістики, яких я свого часу наполегливо навчав нашому відчай...

Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівський пропаганд*н здивував вчинком у прямому ефірі через повернення Навального до Росії (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:00

Фрагмент відео розлетівся по соціальним мережам, де користувачі обговорюють дивну поведінку пропагандиста. Напередодні повернення Навального в Москву з Німеччини Соловйов спробував заговорити німецькою, копіюючи манеру мови фашистських солдатів з часів...