Після вступу Фінляндії і Швеції в НАТО кордони Альянсу значно наблизилися до найбільшого російського арсеналу ядерної зброї. Про це заявив український військовий експерт, полковник запасу Роман Світан в інтерв'ю головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман, передають Патріоти України.
Він розповів, що одне з місць зберігання стратегічної ядерної зброї країни-агресора РФ розташоване неподалік військового аеродрому "Оленья" в Мурманській області. Також там розташований Північний флот РФ, тому, природно, що в цьому регіоні розташовані стратегічні ядерні арсенали, сказав експерт.
"Найбільший, до речі, ядерний арсенал – це саме на Кольському півострові, тобто поряд з Фінляндією, Норвегією і Швецією, буквально вже кордон НАТО. Тобто від кордону НАТО до основного стратегічного ядерного арсеналу – кілька десятків кілометрів. От найцікавіше: довоювався [нелегітимний президент РФ] Путін з НАТО, що НАТО підійшло до його основного ядерного арсеналу", – сказав він.
За словами Світана, зараз той не знає, що із цим робити. "Страшно ж це все піднімати і кудись перевозити, є це побоювання. Тому проблем із "ядеркою" в Путіна особисто та у росіян більше, ніж у всьому світі", – зазначив експерт.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...