Теракт на Каховській ГЕС: Блогер-колаборант випадково підтвердив спланований підрив греблі окупантами

Кримський блогер-колаборант Олександр Таліпов мимоволі підтвердив, що російські військові знали про майбутній теракт на Каховській ГЕС та завчасно оголосили евакуацію. Про це повідомляє ГУР Міноборони України з посиланням на допис в його Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Зокрема, Таліпов обурився заявами так званих російських “військових блогерів”, які повідомляли, що особовий склад окупантів кинули на островах і вони “в критичному стані ледь не на дерева залізли”.

Насправді, як пояснив Таліпов, це все фейк. “Зв’язався з нашими хлопцями. З островів вийшли всі. О третій ночі вже нікого не було. Втрат жодних немає. Тому вся інформація, яка публікується в цьому ключі, нахабна брехня”, - стверджує він, тим самим підтверджуючи, що про теракт окупантам було відомо заздалегідь.

“Є висока вірогідність, що після широкого розголосу цієї інформації, Таліпова традиційно спробують оголосити "ворогом народу" чи "агентом українських спецслужб". Втім, кількість подібних свідчень дедалі зростає. Всі вони стануть додатковими доказами на майбутньому трибуналі”, - зауважили в ГУР Міноборони.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...