
Українцям не варто боятися страшних прогнозів від експертів про буцімто важку зиму через проблеми з енергетикою. Робота енергетичної системи взимку багато в чому залежатиме від протиповітряної оборони, яка зараз є сильнішою, ніж була минулої зими. Про це розповів міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Робота системи під щоденними атаками залежить, по-перше, від наслідків обстрілів – вони теж можуть бути різними, тому що це в багатьох випадках залежить від роботи системи ППО, і ми зараз бачимо, що рівень захисту ППО набагато вищий і кращий, ніж був у попередню зиму, це теж треба враховувати", - сказав міністр.
За його словами, навіть якщо через обстрілі будуть нові пошкодження енергосистеми, це матиме тимчасовий характер. Також Галущенко прокоментував прогнози експертів, які радили готуватися до ще страшнішої зими в плані відключень світла. "Я не знаю, про яких експертів йдеться, але я впевнений, що це ті самі люди, які розказували, що в нас влітку будуть відключення", - сказав Галущенко.
Стосовно необхідності купівлі генераторів та павербанків міністр зазначив, що рекомендує мати їх, проте сподівається, що вони не знадобляться. "Я завжди кажу всім: тримайте, хай вони будуть. Коли міністр енергетики говорить: "купуйте всі генератори", воно звучить трохи страшно. Але купуйте, тримайте, хай вони будуть: ми робимо все, щоб вони вам ніколи не знадобилися, але нехай вони будуть", - додав посадовець.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...