Ті ж "золоті яйця" - тільки "в профіль": Після скандалу Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб приховати ціну за одиницю продуктів, - журналіст

Відомство Резнікова чомусь вперто не бажає демонструвати прозорість багатомільярдних витрат щодо несекретних статей витрат, натомість після скандалу створює нові можливості для корупції

Міноборони, щоб запобігти корупції при закупівлі харчів для ЗСУ, мало опублікувати в "Прозорро" вартість одиниці закуплених товарів, тобто - ціну за 1 кілограм картоплі, за 1 яйце. При цьому без жодного оприлюднення військових частин і обсягів закупівлі. Але Міноборони вирішило перейти на закупівлю якихось "раціонів".

Тобто взагалі прибрати зі своїх контрактів ціни картоплі, окорочків та ін. Більше того, міністр оборони Олексій Резніков відмовився оприлюднювати акти приймання-передачі продуктів, щоб остаточно показати ціну закуплених для ЗСУ продуктів. Про це повідомив на своїй сторінці в фейсбуці журналіст Юрій Ніколов.

"На жаль, в історії яєць Резнікова переходимо до нехороших новин.

Буквально пару днів тому нардепи вирішили, що запобіжником від мухлєжу і маніпуляцій в Міноборони має стати публікація в "Прозорро" звітів про ціну за одиницю продуктів – ціна за 1 кілограм картоплі, за 1 яйце. Щоб кожен з нас, та хоч Байден з Шольцем, могли самі зайти і побачити почім картопля для солдатів. При цьому без жодного оприлюднення військових частин і про обсяги закупівлі. Тупо ціна за 1 кілограм картоплі. Нічого більше взагалі.

Але ось сьогодні мені кажуть, що Міноборони вирішило взагалі перейти на закупівлю якихось "раціонів". Тобто взагалі прибрати з своїх контрактів ціни картоплі та окорочків з капустою. Щоб більше взагалі не давати приводів для питань.

Більше того, Резніков в середу на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради НЕ ПОКАЗАВ актів приймання-передачі продуктів в військових частинах. Саме ці документи мали б остаточно розвіяти сумніви у тому по якій ціні їдуть яйця на столові Міноборони. По 70 гривень за десяток як в магазині, чи по 105 як кажуть деякі, чи по 170 як вказано в контракті. Чи може по 60 гривень як у прикордонників. І не тільки не показав ті що вже є. Мені кажуть, що ціни прибрали з видаткових накладних, по яким картопля їде до військових зараз, після початку скандалу.

Тобто Резніков замість розвіювання мороку довкола закупівель на десятки мільярдів гривень створює ще більший туман, щоб ще надійніше приховати комерційні таємниці свого відомства.

Бо ціна картоплі – це не воєнна таємниця. Це лише гнилий комерс", - розповів журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дегенерати, котрі кричали, що їм шкода 40 російських активістів, які загинули в Одесі 2 травня, тепер радісно закликають убити всіх одеситів загалом", - Казанський

неділя, 24 вересень 2023, 0:30

"Співробітниця російської державної пропаганди Юлія Вітязєва, яка працює на каналі в Соловйова, заявила, що їй уже не потрібна Одеса, і закликала стерти її з лиця землі", - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти Ук...