
Українські воїни продовжують нищити ворожу техніку на українській землі. Бійці 72 окремої механізованої бригади за допомогою дронів вивели з ладу російський танк.
Окупанти намагалися втекти від ударів українців, однак безуспішно. Відео ювелірної роботи показали на сторінці 72 ОМБр імені Чорних Запорожців у Facebook.
"Кошмаримо" ворожі танчики, щоб менше турбували нашу піхоту. Бо ми нашу піхоту любимо, а ворожі танчики – ні", – написали воїни.
На опублікованих кадрах видно російський танк, який атакує український дрон. Українські оператори роблять кілька скидів, після чого танк було ушкоджено, а росіяни спробували втекти.
Однак зробити це їм не вдається. З другої спроби оператор зміг зробити скид просто у відкритий люк танка. Справу довершила закинута всередину танка граната, яка потужно вибухнула.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...