
Українські воїни продовжують нищити ворожу техніку на українській землі. Бійці 72 окремої механізованої бригади за допомогою дронів вивели з ладу російський танк.
Окупанти намагалися втекти від ударів українців, однак безуспішно. Відео ювелірної роботи показали на сторінці 72 ОМБр імені Чорних Запорожців у Facebook.
"Кошмаримо" ворожі танчики, щоб менше турбували нашу піхоту. Бо ми нашу піхоту любимо, а ворожі танчики – ні", – написали воїни.
На опублікованих кадрах видно російський танк, який атакує український дрон. Українські оператори роблять кілька скидів, після чого танк було ушкоджено, а росіяни спробували втекти.
Однак зробити це їм не вдається. З другої спроби оператор зміг зробити скид просто у відкритий люк танка. Справу довершила закинута всередину танка граната, яка потужно вибухнула.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...