В української телеведучої Лесі Нікітюк з'явився таємничий залицяльник, який просто засипає її подарунками, повідомляють Патріоти України.
Так, знаменитість похизувалася, який романтичний та розкішний сюрприз їй влаштували. Лесі просто під дверима квартири залишили кошики квітів. Букети були зроблені з червоних та білих троянд, якими було викладено ім'я "Леся". Окрім квітів залицяльник залишив чимало повітряних кульок у формі червоного серця.
"Виходжу я значить з ліфта… Раптом що, консьєржку теж звати Леся", - пожартувала знаменитість.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...