
Незапрошення України на саміт G20, який відбудеться в Індії 9-10 вересня, показує лицемірну та несміливу позицію Нью-Делі. Україна мала бути хоча б в контексті продовольчої безпеки. Про це заявив дипломат Валерій Чалий, передають Патріоти України.
"Україна мала принаймні брати участь в дискусії щодо постачання аграрної продукції. Вони підіймають тему продовольчої безпеки, а як без України? Лицемірна, брехлива, несмілива позиція Індія. Дуже дивує ця так звана демократія, яка починає розповідати про Ґанді. Якщо посол Індії в Києві чує, який має досвід роботи в складних країнах, він мав би зробити якийсь крок, щоб тема України прозвучала, якщо йому хочеться комфортно працювати тут",- сказав Чалий.
Він додав, що G20 не точно той саміт, де ми маємо бути. "Але повинна тема прозвучати. Як прозвучить найбільша проблема світу - війна в Європі? Як ця тема прозвучить на саміті, де Індія претендує на лідерство? Я дивуюсь Індії - це точно прохання РФ. Велика демократія, яка має свою позицію так принижується. Треба поставити помітку у записнику щодо майбутнього в дипломатії. Це пояснення не витримує жодної критики, що вони жодним чином не хочуть бачити Україну навіть в темі продовольчої безпеки", - підсумував дипломат.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...