Торгова війна США проти Китаю розпочалася. Це призведе до ще більшого зближення Китаю та РФ, - економіст Олексій Кущ

"Після всіх візитів до Пекіна міністра фінансів США Джанет Йеллен та держсекретаря Блінкена, коли Китаю ввічливо запропонували скоротити «надлишкові виробничі потужності», Китай відповів амбітною програмою "нових продуктивних сил", - пише економіст Олексій Кущ на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На прохання скоротити постачання до РФ – відповідь буде після візиту Путіна до Піднебесної. Але вже зараз очікується, що відповідь буде не дуже. Наші інтереси.

Те, що позиція Китаю вирішена наперед, говорить превентивна реакція США: на імпорт китайських електромобілів введено мито у розмірі 100% (sic!!!). Також запроваджуються мита на імпорт у США китайських сонячних батарей.

Вишенька на торті – санкції щодо китайських банків. Взагалі, хотілося б помилятися, але вся ця історія санкцій щодо Китаю дуже схожа на запровадження Америкою санкцій щодо Японії напередодні Другої світової війни.

Тоді Японія стала союзником держав Осі (Німеччини та Італії) та напала на Перл-Харбор, а також колонії США та Британії в Азії.

Якщо маховик санкцій щодо Китаю затягуватиметься як зашморг на шиї, це не призведе до того, що Китай ізолює РФ.

Це призведе до ще більшого зближення Китаю та РФ, а в крайньому варіанті – активувати конфлікт двох проксі (Північної та Південної Корей) або у найбільш радикальному форматі – розігріти конфлікт на Тайвані.

На жаль, у США зараз немає фігури рівної Кісінджеру або навіть Ніксону.

Тому, гадаю, всі помилки будуть зроблені з перевиконанням плану.

Єдине, що може загальмувати процес обвалу індо-тихоокеанської стратегії США – це вибори та зміна політичної парадигми разом із зміною політичних еліт. Інакше для США все це може закінчитися якщо не кризою, то суттєвим перенапругою зовнішнього контуру".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Оточені на Покровському напрямку підрозділи ЗСУ завдяки злагодженим діям з основними силами фронту у повному складі прорвались до своїх - DeepState

четвер, 25 липень 2024, 16:43

За даними Forbes йдеться про два батальйони 31-ї ОМБр, котрі потрапили в "мішок" після несанкціонованого відступу сусідньої бригади, зазначають Патріоти України . Проте, вночі бійцям, котрих ворог затис між Лозуватським та Прогресом, вдалося прорватися...

Аналіз успіхів казахстанських спортсменів на міжнародній арені

четвер, 25 липень 2024, 16:24

У Казахстану за більш ніж 30 років незалежності вже багата спортивна історія. У багатьох напрямках помітний прогрес. Найбільш популярними дисциплінами сьогодні є футбол, теніс, бокс та інші єдиноборства. На це вказує і той факт, що кожна букмекерська к...