"Після всіх візитів до Пекіна міністра фінансів США Джанет Йеллен та держсекретаря Блінкена, коли Китаю ввічливо запропонували скоротити «надлишкові виробничі потужності», Китай відповів амбітною програмою "нових продуктивних сил", - пише економіст Олексій Кущ на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"На прохання скоротити постачання до РФ – відповідь буде після візиту Путіна до Піднебесної. Але вже зараз очікується, що відповідь буде не дуже. Наші інтереси.
Те, що позиція Китаю вирішена наперед, говорить превентивна реакція США: на імпорт китайських електромобілів введено мито у розмірі 100% (sic!!!). Також запроваджуються мита на імпорт у США китайських сонячних батарей.
Вишенька на торті – санкції щодо китайських банків. Взагалі, хотілося б помилятися, але вся ця історія санкцій щодо Китаю дуже схожа на запровадження Америкою санкцій щодо Японії напередодні Другої світової війни.
Тоді Японія стала союзником держав Осі (Німеччини та Італії) та напала на Перл-Харбор, а також колонії США та Британії в Азії.
Якщо маховик санкцій щодо Китаю затягуватиметься як зашморг на шиї, це не призведе до того, що Китай ізолює РФ.
Це призведе до ще більшого зближення Китаю та РФ, а в крайньому варіанті – активувати конфлікт двох проксі (Північної та Південної Корей) або у найбільш радикальному форматі – розігріти конфлікт на Тайвані.
На жаль, у США зараз немає фігури рівної Кісінджеру або навіть Ніксону.
Тому, гадаю, всі помилки будуть зроблені з перевиконанням плану.
Єдине, що може загальмувати процес обвалу індо-тихоокеанської стратегії США – це вибори та зміна політичної парадигми разом із зміною політичних еліт. Інакше для США все це може закінчитися якщо не кризою, то суттєвим перенапругою зовнішнього контуру".
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...