Блогерка і бізнесвумен Катерина Полтавська, третя дружина Володимира Остапчука, відреагувала на висловлювання другої дружини ведучого Христини Горняк. У новому інтерв'ю Горняк розповіла, що вони з Остапчуком ніяк не поділять їхній спільний будинок, передають Патріоти України.
У будинку, який Остапчук придбав із Горняк, уже прописана Полтавська. Горняк зізналася, що шоумен після розлучення планував подарувати їй будинок, але пізніше передумав. В Instagram-stories Полтавська звернулася до Горняк, написавши: «Тьоть, отстань».
«Виховання є або його немає. Це я вам як доросла тітка кажу. Спасибі, що так уважно стежите за моїм життям. Це питання стосується тільки мене і мого колишнього чоловіка. І треті особи тут зайві. Тиснути людей на тему віку, зовнішності, релігії, раси — це про невихованість або внутрішні моменти», — прокоментувала Христина Горняк.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...