Трамп - це ходячий скандал. Коли такий брутальний персонаж опиняється на чолі глобальної держави, це стає світовою проблемою, - Шевцова

Російський політолог прокоментувала інцидент, який стався на саміті НАТО, під час якого президент США штовхнув прем'єр-міністра Чорногорії Марковича, який заважав йому стати в центрі для колективного знімка.

Дональд Трамп штовхнув прем'єра Чорногорії. Фото:http://vgolos.com.ua/

Президент США Дональд Трамп - людина, "яка звикла битися"; наявність такого "брутального" персонажа на чолі Білого Дому змусила запрацювати американську систему стримувань і противаг. Таку думку Обозревателю висловила російський політолог Лілія Шевцова, передають Патріоти України.

Коментуючи інцидент з прем'єр-міністром Чорногорії на саміті НАТО, вона зауважила: "Добре, що Трамп тільки штовхнув Марковича, який заважав йому стати в центрі для колективного фото. Адже міг відштовхнути і президента Литви Грібаускайте, яка стояла поруч".

На думку Шевцової, "це стиль людини, яка звикла битися за те, щоб отримати те, що вона хоче".

"Трамп з моменту свого воцаріння в Білому Домі став ходячим скандалом. Але коли такий брутальний і неосвічений персонаж опиняється на чолі єдиної глобальної держави, це стає світовою проблемою", - додала вона.

Разом з тим політолог визнала: "На щастя, сам прихід цього "Роккі" до влади змусив запрацювати американську систему стримувань і противаг. Будемо сподіватися, що ця система буде коректувати поведінку Трампа або нейтралізувати його дурощі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дудь має або вибачитися, або втратити право в‘їзду до України через участь в антиукраїнській пропаганді, - Сергій Іванов

четвер, 6 травень 2021, 12:59

"Переглянув 12 хвилин, вирізані з інтерв'ю Іванґая. Остаточно переконався у своїх підозрах стосовно залученості Дудя до розповсюдження кремлівських наративів", - пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передают...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...