
Інвестиційний банкір, фахівець відділу продажу боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса заявив, що 7 млрд грн, які могли піти до держбюджету, ПриватБанк виплатить начебто Суркісам, але вони підуть Коломойському. Про це він заявив в ефірі програми "Великий ефір Василя Зими", передають Патріоти України.
"Я б не казав, доречі, що це рішення суду для мене очікуване. Я все ж таки сподівався на здоровий глузд, але, як виявляється, це було недоречно з мого боку", - зазначив Фурса.
Інвестиційний банкір зауважив, що 7 млрд грн, які могли піти до державного бюджету і бути використані на обладнання для лікарень, підуть Коломойському. "Як це відіб'ється на кишенях українців? Власне ці 7 млрд, які могли б потрапити до державного бюджету і бути витраченими там за призначенням, у той рік, коли у нас шалений дефіцит бюджету, у той рік, коли у нас не вистачає на обладнання в лікарнях, ми 7 млрд замість того, щоб ПриватБанк повернув зі свого прибутку до держави, ці гроші повинні піти начебто панам Суркісам. Але так чи інакше ми розумієм, що вони підуть пану Коломойському. Знаєте, тут можна жартувати так, що перший транш МВФ ми не дочекалися, а перший транш Коломойського вже пішов", - наголосив Фурса.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...