Труїть себе обачливо: В Україні половина міцного алкоголю - фальсифікат, і ситуація погіршується з кожним роком

Фальсифікат реалізують без сплати акцизів, при цьому якість такого напою ніхто гарантувати не може. Загалом ситуація з підакцизними товарами (передусім сигарети й алкоголь) досягла найгіршого за багато років стану.


В Україні кожен літр міцного алкоголю – фальсифікат. Його реалізують без сплати акцизів, при цьому якість такого напою ніхто гарантувати не може. Загалом ситуація з підакцизними товарами (передусім сигарети й алкоголь) досягла найгіршого за багато років стану, інформують Патріоти України.

Про це в інтерв'ю OBOZREVATEL розповів глава комітету з питань податкової, фінансової і митної політики Данило Гетманцев. "Із кожного другого літра не сплачується акциз. Навіть у Києві є магазини, які на розлив горілку продають, що заборонено. А є сайти, які продають цілими тетрапаками. Кожен другий літр контрафактний, нелегальний, із нього не сплачено акциз", – каже нардеп.
Товар без акцизів можна купити в інтернеті й навіть у магазинах і кафе біля метро. При цьому, якщо з ситуацією з ухиленням від сплати ПДВ вдається показники покращувати, сірий ринок підакцизних товарів тільки зростає.

"Радіти нічому, це факт. І щодо алкоголю, і щодо пального, і щодо тютюнових виробів. Тут система впирається найбільш жорстко. Якщо в схемах із ПДВ ми переломили ситуацію і близькі до остаточного її вирішення, то підакцизка стала для нас своєрідним Сталінградом. Тут проявляється впевненість у власній безкарності злочинців, які ухиляються від податків. Всі ж знають ситуацію з duty free, коли на одного пасажира, зокрема й дітей, "продавали" по шість блоків сигарет", – пояснив Гетманцев.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Ермак полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. "Нафтогаза" больше нет", - блогер

п’ятниця, 17 вересень 2021, 3:00

"Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Я хочу детально объяснить почему это произошло, ПОЧЕМУ ИМЕННО СЕЙЧАС, и чем нам всем это грозит. Это очень важно. Поверьте мне, ЭТО КОСНЕТСЯ КАЖДОГО ИЗ ВАС. Поехали", - пи...

"Виявляється, з українців беруть гроші "за доставку", бо з "Газпрому" беруть гроші за транзит українською ГТС", - політтехнолог Голобуцький

п’ятниця, 17 вересень 2021, 0:00

"Утриманець Кремля Герус, лобіст російських продавців електрики (і не тільки), видав щойно Мосейчук в "Праві на владу" геніальне обґрунтування того, що "Нафтогаз" лупить з кожного домогосподарства, до якого підведено газогін (зауважте - саме "до якого ...