"Треба міняти нормативну базу, за якою працює СБУ, а то скоро не тільки Баста повернеться", - політтехнолог Голобуцький

"До Києва приїхав російський репер Василь Вакуленко на псевдо Баста - в нього скінчилась (насправді ще у вересні, і ніхто її не подовжив, хоча порушення продовжувались) трирічна заборона в’їжджати в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму. Його охорона на вході до ресторану Mocco напала на киянина - через запитання про Крим і війну", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Небайдужі громадяни пропонують винагороду на суму понад $1000 за інформацію про місце перебування в Києві російського репера Басти (Василя Вакуленка), аби його можна було передати СБУ й видворити з України. Натомість Баста заявив, що "приїздив до родичів", а концерти в Києві відбудуться, як заплановано.

Це насправді доволі серйозне питання. Ми ж розуміємо, що ні за три, ні за п'ять років ніхто з них не "вилікується". Відповідно, треба міняти нормативну базу, за якою працює СБУ: терміни заборони на в'їзд "3 роки", "5 років" для таких випадків замінити на "довічно" чи бодай "до завершення збройного конфлікту і повної деокупації всіх територій України".

Бо просто спробуйте уявити, скільки їх таких вже накопичилось. Якщо дійсно щодо кожного займатись продовженням терміну заборони через суд, то суди тільки цими справами будуть цілорічно завалені. І кошти наші доведеться витрачати. Тому варто все ж продумати варіант "рішення проблеми гуртом", а не "в роздріб" по кожному російському пропагандисту, кримнашисту і решті".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді