"Треба розуміти": Арестович розповів, наскільки небезпечні обстріли залізниці в Україні

Росія-агресор обстрілює залізницю у різних регіонах нашої країни.

Росія робить все можливе, щоб зупинити рух поїздів в Україні. Саме тому агресор обстрілює залізницю у різних регіонах нашої країни, повідомляють Паторіти України. Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

"Треба розуміти, що спроби зупинити залізницю - це не реально зробити. Навіть якщо вони всі ракети, які у них є, відразу запустять, то вони не зупинять нашу залізницю. Це не той засіб, який може зруйнувати залізницю. Про це не варто навіть хвилюватися", - висловив думку він.

Останніми днями окупанти почали масово обстрілювати залізничну інфраструктуру в Україні. Раніше російські нацисти обстріляли великий залізничний вузол під Києвом. Наразі російські окупанти обстрілюють залізницю, щоб зупинити рух товарів у країні. Ці дії ворога лише уповільнюють роботу залізниці, але зупиняють експорт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.