Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України.

За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а просто заморозити її, то це дуже погано позначиться на Україні. "Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки Росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожений, якщо не будуть повернуті всі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Уранус зазначив, що російська державна машина і імперська ідеологія - це пряма загроза всьому цивілізованому світу. "Розпад Росії на окремі держави, її ядерне роззброєння, її демілітаризація - історично необхідний процес для збереження миру в усьому світі. Це продовження розпаду СРСР. Всі імперії на землі колись руйнувалися і російська імперія теж впаде", - підсумував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Для "самостійної експлуатації": Путін розплатився з Лукашенком за полігони дефіцитними ракетами

субота, 4 лютий 2023, 13:14

Росія передала Білорусі у "самостійну експлуатацію" дивізіон ОТРК "Іскандер" із комплектом ракет на 500 км, інформують Патріоти України. Окупанти, вважає експерт Defense Express Іван Киричевський, передали, усупереч офіційним заявам, тільки 4 машини з ...

Процес буде розбито на кілька етапів: Згурець дав прогноз, як українські війська можуть звільнити Крим

субота, 4 лютий 2023, 9:12

Сумніви США у тому, що Україна здатна звільнити окупований Росією Крим не означають, що це звільнення неможливе: в оцінках потенціалу ЗСУ американська розвідка вже не раз помилялася. Метою України є вихід на свої міжнародно визнані кордони 1991 року - ...