Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України.

За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а просто заморозити її, то це дуже погано позначиться на Україні. "Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки Росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожений, якщо не будуть повернуті всі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Уранус зазначив, що російська державна машина і імперська ідеологія - це пряма загроза всьому цивілізованому світу. "Розпад Росії на окремі держави, її ядерне роззброєння, її демілітаризація - історично необхідний процес для збереження миру в усьому світі. Це продовження розпаду СРСР. Всі імперії на землі колись руйнувалися і російська імперія теж впаде", - підсумував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наступний крок до ізоляції Москви: В очікуванні доктрини Байдена

середа, 29 червень 2022, 9:12

Навіщо лідер вільного світу збирається на Близький Схід. Джозеф Байден активізує відносини зі стратегічними партнерами США на Близькому Сході. Досягнення відповідних домовленостей може мати серйозні наслідки для регіональної безпеки, а в контексті прот...

"О самом "остром" направлении", - Машовець

середа, 29 червень 2022, 8:55

Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию на Донбассе, с целью окружить и разгромить часть Сил обороны Укарины в районе Лисичанска. В течение крайних суток на целом ряде участков, касаемо Лисичанского и Славянского направ...