Троє молодих українців потрапили в список Forbes (відео)

Їх стартап- це клієнт, система з дуже високою ймовірністю здатна передбачати, грунтуючись на поведінці користувача на сайті, чи має намір він справді здійснити покупку, зібрав близько $ 4,45 млн інвестицій.

Фото: EU-Startups

Відразу три українські розробника потрапили до тридцятки молодих інноваторів Європи за версією Forbes. Проживають в Кракові Ростислав Кнап, Сергій Бутко та Андрій Ткачов створили стартап «CallPage», який дозволяє спростити комунікації між інтернет-магазином і покупцем, інформують Патріоти України. Після того, як клієнт переходить на веб-сторінку магазину, йому пропонують залишити свій номер телефону для зв'язку з консультантом і обіцяють передзвонити протягом 28 секунд. Саме стільки часу, за словами розробників, потрібно пожежникам, щоб прийняти дзвінок і виїхати на виклик, пише Український Бізнесресурс.

Втім, це далеко не найважливіша складова. Їх система з дуже високою ймовірністю здатна передбачати, грунтуючись на поведінці користувача на сайті, чи має намір він справді здійснити покупку.

Ця опція значно спрощує життя самим інтернет-магазинах. Що стосується ідеї, то вона прийшла під час знайомства хлопців з інвестором і підприємцем Рафалом Бжоской, якого вони зустріли під час перельоту в Лондон. Той виділив гроші на реалізацію проекту і допоміг залучити інших партнерів.

Історія їхнього успіху почалася в літаку. Саме під час перельоту в Лондон вони і познайомилися з інвестором і підприємцем Рафалом Бжоской. Той погодився не тільки виділити кошти на їх проект, а й залучити своїх партнерів. В результаті в 2018 році компанія «CallPage» отримала від ряду різних інвестиційних компаній близько 17 млн злотих ($ 4,45 млн). І не прогадали: наприклад, фонд «AIP Seed Capital» отримав в 22 рази більше, ніж вклав в стартап - 2,2 млн злотих ($ 570 тис.).

«За дуже короткий час вони збудували дивовижну і швидко зростаючу компанію. Насправді дуже рідко трапляється, коли молодь настільки талановита для ведення бізнесу » , - говорить партнер одного з інвестиційних фондів« Market One Capital »Марчін Курек.


Джерело: UBR.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як бійці 109-ї бригади тероборони знищили fpv дроном російське кулеметне гніздо (відео)

середа, 7 червень 2023, 0:55

109 бригада тероборони опановує новий вид зброї - fpv дрони-камікадзе. Знищена позиція росіян. . У повідомленні зазначається: "Покровський батальйон нашої бригади успішно застосовує нашу новітню зброю - fpv дрони-камікадзе. . Вороже кулеметне гнізд...

"Як людина практична, вважаю доцільним претендувати на Краснодар та інші прилеглі території", - блогерка із Харкова

середа, 7 червень 2023, 0:29

"Як людина практична, вважаю доцільним претендувати на Краснодар та інші прилеглі території - хоча би задля компенсації втрачених для сільського господарства земель Херсонщини", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Ф...